COVID – 19 Pandemisi nedeniyle önümüzdeki süreç ile ilgili endişeler yaşayabileceğimiz bir dönemdeyiz. Ve bu dönemde, birçok sorumluluğumuzu online platformların yardımıyla yerine getiriyoruz.

Sürecin yarattığı endişelere rağmen, hayat ve sorumluluklar devam ediyor. Bu süreci motivasyon ve düzenli çalışma ile geçiren öğrenciler büyük bir başarı elde etme yolundaki en önemli adımı atmış olacaklar.

Bu sebeple, biz de YKS, LGS ve YÖS’e hazırlanacak öğrencilerimiz için Online Kurslarımızı Ağustos’ta başlatıyoruz.

Öğrencilerimiz dilerse grup derslerine kaydolabilecek, dilerse de bireysel ders alma imkanı bulacak.

Online Dersler Nasıl İşleniyor?

Online derslerden kastımız, öğretmenin video kaydedip öğrenciye gönderdiği ve öğrencinin pasif bir şekilde sadece dinlediği dersleri ifade etmiyor.

Online derslerin, yüz yüze eğitimdeki kadar (ve hatta daha fazla) verimli olması için olabildiğince interaktif olması gerekiyor.

Öncelikle, her öğrencinin ve öğretmenin bulunduğu bir sunucu üzerinde Yazışma Grupları kuruyoruz. Öğrenciler, derslerden önce çözemedikleri soruları ya da takıldıkları konuları öğretmenlerine iletiyorlar. Ders saati geldiğinde, öğretmenimiz hem kamera hem de ekran paylaşımı yapabildiği bir uygulamaya öğrencileri davet ediyor ve öğrencilerimiz bu linke tıklayarak derse erişebiliyorlar.

Öğretmenimiz hem ekran paylaşımı yapıp konusunu anlatabiliyor hem de öğrencilerin önceden Yazışma Gruplarına gönderdiği soruları yansıtarak çözebiliyor.

Bunun yanında, öğretmenlerimiz birçok interaktif araç kullanarak hem öğrencinin derse katılımını sağlıyor hem de öğrenme sürecinin daha etkili geçmesini sağlıyor.

Dersler dışında da online deneme sınavları ve düzenli online ödevlendirme yaptığımız portal üzerinden öğrencilerimizin gelişimini en ince ayrıntısına kadar raporluyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz online yayınların ilgili testlerini öğrencilerimize ödev olarak tanımlıyor, hangi soruyu yanlış yapmış, hangi soruyu boş bırakmış, hangi konuda eksik var gibi sorulara cevap buluyoruz.

Hem Sağlığınızı Hem Başarınızı Koruyun!

Bu zorlu süreçte, akademik başarılarından ödün vermek istemeyen ve sınava hazırlık sürecini olabildiğince verimli geçirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.